Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Full Jeneratör, 2019 yılında Topçular Endüstriyel Üretim ve Yatırım AŞ. çatısı altında jeneratörün bir lüks olmaktan çıkıp, birçok sektörde verimliliği artıran bir ürün olarak kullanılması amacıyla kurulmuştur.

Topçular Endüstriyel Üretim ve Yatırım AŞ. geçmişten günümüze gelen sektörel tecrübesi ve gücüyle yerli üretim odaklı bir kurum olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Üretilme potansiyeli ve olanağı olan ürünlerin ülkemizde üretilmesinin ve yerel pazara sunulmasının yanı sıra, yurt dışına da ihraç edilmesini sağlamaktadır. Topçular Endüstriyel Üretim ve Yatırım AŞ. gerçekleştirdiği üretimle ülkemizdeki istihdama ve ekonomik kalkınmaya katkı sağlamakta, ayrıca ülkemizi uluslararası piyasalarda en iyi şekilde temsil etmektedir.

Full Jeneratör olarak, İstanbul Sancaktepe’de 10.000 m² alana sahip tesisimizde, dizel jeneratör setleri, jeneratör kumanda panoları, güç transfer panoları, jeneratör şase ve ses izolasyon kabinleri üretmekteyiz.

Ürün gamımızda bulunan 3 kVA ile 14 kVA arası benzinli - dizel portatif jeneratörler ve 17 kVA ile 2.500 kVA arası dizel jeneratörün yanı sıra; müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun üretim de yapmakta, senkronize sistemler ya da uzaktan izleme sistemleri gibi birçok talebe uzman kadromuzla yanıt vermekteyiz. Tüm dünyada kabul görmüş Perkins, Cummins, SD, Yangdong, Ricardo gibi motor markaları ve Leroy Somer, Stamford gibi alternatör üreticileriyle çalışmakta; kalite ve müşteri memnuniyetini en önemli önceliğimiz olarak görmekteyiz. Üretilen her bir jeneratör seti, kalite kontrol ekiplerimiz tarafından test odalarında belirtilen standartlarda test edilmektedir.

İlk günden bugüne birçok başarılı projeye imza atmış bir kurum olarak, Ar-Ge yatırımlarımıza aralıksız devam etmekte, Topçular Endüstriyel Üretim ve Yatırım AŞ.’nin verdiği güçle global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.