Full Jeneratör - Dizel ve Portatif Jeneratörler

Bizden Haberler

FULL JENERATÖR ÜRETİM KAPASİTESİNİ ARTIRIYOR!

Full Jeneratör, Yerli Üretimde Kararlılığını Sürdürerek Üretim Kapasitesini Artırıyor
Full Jeneratör, Topçu Holding bünyesinde uzun yıllara dayanan sektörel deneyimi ve gücüyle yerli üretime odaklanarak hem yerel hem de uluslararası pazarlarda gücünü sürdürüyor. Üretmiş olduğu yerli ürünlerle ülke ekonomisine katkı sağlayan Topçu Holding, aynı zamanda ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil ederek kesintisiz enerji için sunduğu çözümlerle liderliğini güçlendirmektedir.
Tüketicilerin yeni ve değişen taleplerine cevap verme konusundaki kararlılığını sürdüren Full Jeneratör, mevcut üretim kapasitesini büyük ölçüde artırarak üretimdeki rekabet gücünü daha da pekiştirmiştir. Artan kapasiteyle birlikte Sancaktepe’deki üretim tesisinde özel tasarım kabin imalatlarıyla üretim sürecini tamamen kontrol etme ve özelleştirme yeteneğini daha da geliştirmiştir.
Jeneratör kumanda panoları, güç transfer panoları, jeneratör şase üretimlerinin yanı sıra büyük bir titizlikle kabin imalatında özel tasarımlar üretmeye odaklanarak yüksek kalitedeki kabinlerin üretilmesine katkı sağlamaktadır. Full Jeneratör, müşterilerinin projelerine özel tasarım kabin imalatları sunarak farklı ve özel çözümler sunma başarısını göstermektedir.
Önümüzdeki yıllarda Yalova’da açılması planlanan toplam 92.000 m²'lik tesis, firmanın üretim kapasitesini büyük ölçüde artırarak yarının enerji çözümlerini ileriye taşıma ve enerji sektöründe öncü bir rol oynama hedefini sürdürmektedir. Bu şekilde Full Jeneratör, üretim sürecini optimize ederek müşterilerine daha hızlı teslimatlar ve özelleştirilmiş çözümler sunma taahhüdünü yinelemektedir.